Z Vimperka vezeme plný počet bodů

Autor: | Datum: 24.3.2019 - 00:00 | Zhlédnuto: 1874x

První jarní kolo se odehrálo na Šumavě

V prvním jarním utkání si hráči N.Vsi přivezli 3 body z Vimperka.

Hrálo se za slunečného počasí, ale na těžkém terénu. Oběma mužstvům míč odskakoval od nohy nešlo kombinovat po zemi, a tak hra byla plná nepřesností. To se podepsalo na nervozitě hráčů. Úvod přece jenom patřil domácím, kteří si vypracovali standardní situace, ale chyběl klid v koncovce. Potom se hra vyrovnávala a přišel gól hostů když se z úhlu trefil Neuman 0:1. Do přestávky zvýšil Procházka po trestném kopu Boháče 0:2 to běžela 46.minuta.

I ve druhé půli se hrálo převážně vzduchem hosté byli aktivnější a už ve 49. minutě se radovali když se mič odrazil od Holého do brány 0:3. V 65. minutě se dočkali i domácí a snížili z trestného kopu na hranici vélkého vápna. Gól dal Tischler 1:3. Vimperští se snažili z výsledkem ještě něco udělat, vypracovali si několik nebezpečných rohů , ale odpovědí byl gól Holého, který po faulu brankáře Wintera na Neumanna a ponechané výhodě skóroval do prázdné branky 1:4.

A tak skončil ne příliš líbivý fotbal plný nepřesností a nervozity výhrou hostů z Nové Vsi.

Sestava: Bartizal, Pech, Vávra, Kohout, Boháč, Novák (85.Beneš), Holý, Neumann ml., Prokop,Procházka, Janeček

Branky: 31.Neumann ml., 46. Procházka, 49. Holý, 79. Holý