18192021222324
25262728293031

Jsme na 2.místě celkové tabulky

Autor: | Datum: 23.9.2018 - 00:00 | Zhlédnuto: 2671x

Zápas začal 100% šancí domácího Prokopa, kterému vzal míč z kopačky brankář hostů Novák, ale už ve 3. min. vše napravil nahrávkou na první gól, který dal Holý 1:0. Vodňany nástup do utkání zaspaly, ale postupně hru vyrovnaly. V 15.minutě po trestném kopu Otepky se hosté mohly radovat, ale radost jim překazil gólman Bartizal. Začal se hrát oboustranně svižný fotbal a dobrá hra hostů přinesla v 31.minutě vyrovnávací branku z hlavy Malíka po nedorozumění Bartizala s Janečkem 1:1. Konec poločasu přinesl další šance na obou stranách, až se ve 44 .minutě Janeček uvolnil ve velkém vápně a nechytatelnou střelou pod horní tyčku upravil stav 1. poločasu na 2:1.

I druhý poločas nabídl kvalitní podívanou a zejména domácí zahazovali jednu šanci za druhou. Postupně se neprosadili Prokop, Procházka, Holý a Jiránek. A tak místo aby domácí navýšili skóre, přišla 90.minuta - trestný kop hostů, na který šel do vápna i brankář Novák. Naštěstí centrovaný míč domácí stoper Boháč odhlavičkoval toho se zmocnil Trejbal a ze 30 m zakončil do prázdné branky.

Na hře hostů ve 2. poločasu se projevilo odstoupení zraněného Otepky. Ale Nová Ves zaslouženě vyhrála a připsala si po po dvou remízách důležité 3 body.