Na domácí půdě se nám daří | TJ Nová Ves

Na domácí půdě se nám daří

Autor: | Datum: 27.5.2019 - 00:00 | Zhlédnuto: 2021x

Nová Ves vsítila celkem 7 gólů Lokotce

Nová Ves nasázela sedm gólů zachraňující se Lokomotivě.

Ačkoliv výsledek vypadá jednoznačně, po prvním poločasu by na něj nikdo nevsadil.

Do zápasu vstoupila lépe Lokomotiva. Ve 3.minutě zbytečně fauloval Vávra a z trestného kopu Kocara se trefil Růžička. Hosté svým pohybem domácím narušovali zakládání akcí už v zárodku a těm nezbývalo, než míče nakopávat.

Hra se začala vyrovnávat v polovině poločasu a srovnalo se i skóre. Po nebezpečném rohu hostů se míče zmocnil Bartizal. Rozehrál na Trejbala, který přiklepl Vávrovi. Na jeho dlouhý pas si naběhl Procházka a v souboji s gólmanem Rodenem vyrovnal. Ve 33.minutě kopali domácí penaltu, ale Boháč, a pak ani z dorážky Prokop, gól nedali.

Přesto se domácí do přestávky prosadili. Novák unikl po lajně a jeho přihrávku proměnil Prokop 2:1.

Druhý poločas začal hrubou chybou obrany hostů. Procházka vystihl špatnou rozehrávku obrany a zvýšil na 3:1. Naopak v 55.minutě podržel Novou Ves Bartizal po trestném kopu Ķocara.

Pak už byl na hřišti jen jeden tým, tým domácích. Nová Ves si vytvářela šance , přišly góly a svojí hrou bavila diváky.

63. minuta  Jiránek 4:1, 64. minuta Neumann 5:1, 75. minuta třetí branka Procházky a na konečných 7:1 stanovil konečný stav utkání Holý.

Ke konci mohl ještě upravit stav Kocar, ale Bartizal jeho tutovku zlikvidoval.

V domácím mužstvu zaslouží pochvalu vynikající Bartizal, Novák, který přihrál na pět branek a Procházka, střelec tří gólů.

U hostů Kocar, který výborně zahrával standardní situace.