S Chvalšinami to byla dřina.

Autor: | Datum: 4.2.2017 - 18:29 | Zhlédnuto: 2439x

TJ Nová Ves : TJ Sokol Chvalšiny    3:1 (1:1)

Sestava: Bartizal - Kohout, Janeček, Boháč (K), Holzer - Novák, Holý, Graman, Neumann ml. (87. Neumann st.) - Brožka (77. Šejba), Procházka.

Už od prvních minut bylo vidět, že to dnes naši borci nebudou mít jednoduché. Bohužel se to potvrdilo, když se Podskalskému podařil vstřelit rychlý gól již ve 4. minutě, 0:1. Naši hráči byli neustále napadáni chvalšinskými, ale situace se snažili řešit fotbalově. Úspěšnost v rozehrávce však nebyla velká a hosté neustále vysouvali rychlonohého Fučíka, který naší obraně velmi zatápěl. Novoveské pokusy s přehledem likvidoval gólman Cába. Největší problémy mu udělala překvapující střela Neumanna ml. z úhlu, kterou si Cába málem srazil do brány, míč ale udržel. Ve 36. minutě nastal zlomový okamžik zápasu. Brožka na půli poslal přihrávku mezi dvěma stopery na Procházku. K míči mimo vápno vyrazil i gólman Cába, ale první u balónu byl Procházka, který si Cábu obhodil a ten jen fauloval. Po právu obdržel červenou kartu a poslal hosty do deseti. Přímáku z 22. metrů se ujal Procházka, jeho střelu brankář z pole tečoval na břevno a následoval roh. Roh kopl skvěle Neumman, brankář míč promáchl a Holzer uklidil míč hlavou za tyč. 38. minuta 1:1. Ke konci poločasu se v tutové šanci ocitl Procházka po centru Brožky. Procházka si chtěl z brankáře udělat "dobrý den", ale po zasekávačce pálil z malého vápna nad branku.

Do druhé půle šli domácí s tím, že chtějí urvat všechny tři body a už v 53. minutě jim byli zase o něco blíže. Po kombinaci od beků se dostal balón k Holému, který si na lajně udělal tréninkové kužely ze tří soupeřů a předložil balón na středu volnému Procházkovi, jenž zpoza vápna trefil balón přesně na zadní tyč, 2:1. O deset minut později to bylo již 3:1, když se balón dostal k Neummanovi ml., ten unikl protihráčům a střelou na zadní tyč nedal brankáři šanci. Do konce zápasu jsme si vytvořili ještě několik šancí, ale Novák pálil vedle a Kohout pouze hlavičkoval do gólmana. Ke konci zápasu si důležitý zákrok připsal Bartizal, po střele z vápna míč pohotově ukryl ve své náruči.

Děkujeme všem fanouškům za podporu a příští týden zase nashledanou.