2930

Poprvé v historii proti sobě Nové Vsi

Autor: | Datum: 10.10.2017 - 00:00 | Zhlédnuto: 2350x

Sestupující celek z I.A proti lídrovi I.B sk.A

Poprvé v historii nastoupily proti sobě obě Nové Vsi, Krumlovská a Českobudějovická. Podle postavení obou mužstev v tabulce, byla favoritem Nová Ves u Českých Budějovic, ale první poločas začal lépe domácí tým. Na malém hřišti začal hosty přehrávat a jeho doměnou byla 23.minuta, když Vlček mezi stopery krásně našel Hüttnera a ten se tváří v tvář Bartizalovi nemýlil 1:0. Poté hosté začali hru vyrovnávat a přicházeli i jejich šance. Nejprve pálil hostující Graman a po něm i Beneš, ale žádná střela se neujala, až přišla 32. minuta, hosté poslali prudký centr do vápna, kde se nejlépe zorientoval Vašek Brožka a propálil vše co mu stálo v cestě 1:1. Potom už se první poločas jen dohrával.

Druhé dějství už zcela ovládli hosté, kteří začali domácí přehrávat a začali si vytvářet velké šance. V jedné z nich se ocitl Beneš, který prudkou střelou orazítkoval tyč domácí branky. Skóre se změnilo v 66.minutě, Pech vyhrál hlavičkový souboj na vápně, míš se dostal k Procházkovi a ten halfvolejem poslal hosty do vedení 1:2. Hosté byli při chuti, Novákovo přímý kop bravurně zneškodnil domácí brankář Černý a poté se vyznamenal, když vytáhl Procházkovo střelu na tyč. Domácí hrozili pouze ze standardních situací, ale nedokázali z nich nic vytěžit. Potom už přišly chvíle Václava Brožky, nejprve chladnokrevně přehodil brankáře 1:3 a potom přišel milimetrový centr Gramana a rázem bylo 1:4.

Hosté potom vystřídali všechny hráče a zápas se jen dohrával. Za druhý poločas vyhráli hosté, zaslouženě.

Děkujeme početné skupině našich FANS a příště nás přijďte podpořit na domácí půdu proti Kamennému Újezdu.