18192021222324
25262728293031

Na domácí půdě proti týmu z Trhových Svinů

Autor: | Datum: 25.9.2019 - 09:56 | Zhlédnuto: 1776x

Spartak Trhové Sviny neprohrál ani v šestém zápase podzimní části a díky vítězství v Nové Vsi je v čele A skupiny první třídy.

Před slušnou diváckou kulisou se očekával vyrovnaný souboj. Na začátku potěšil domácí fanoušky Vávra, ale sólo zakončil střelou do obránce. Pak už byli ve varu pouze příznivci Spartaku. Hosté s mladým týmem předváděli rychlou, důraznou a hlavně přesnou hru. 3 min. Gažákovu střelu z otočky vyrazil Bartizal stejně jako Perfollův přesný trestný kop ve 14min. Kapituloval pouze po akci na jejímž konci byl Macák. Domácí se připomněli ve 29min. Novák si na levém kraji navedl míč ,ale jeho centr Janeček poslal nad bránu. Domácí mohli být rádi , že 1.poločas skončil 0:1.

Druhý poločas nabidl stejný obraz hry jako první. Domácím se v utkání nedařilo. Chyběl pohyb, nahrávka, bojovnost. Zato Spartakovci dál pokračovali ve své hře. Další branku přidal Kodras po hrubé chybě Janečka a v 72.min na 0:3 navýšil skóre Troup. Navic Kodras trefil tyč a Brožka těsně před koncem ve vyložené šanci přestřelil. 3 body tak zaslouženě putují do Trh.Svinů.

Domácí mají reparát za týden. To opět na svém hřišti přivítají Semice.