Vyrovnané utkání nám přineslo bod | TJ Nová Ves

2930

Vyrovnané utkání nám přineslo bod

Autor: | Datum: 18.9.2018 - 00:00 | Zhlédnuto: 2134x

Po vyrovnaném utkání jsme si přivezli bod.

V šestém kole na sebe narazily dosud neporažené týmy Strakonic a Nové Vsi. Domácí nastoupili ve stejném složení z minulého týdne, zatímco trenér Pekárek poslal do hry od začátku dvě nové posily Trejbala s Prokopem. Zvlášť Prokop měl těžký úkol nahradit kanonýra Procházku. První šanci utkání si vypracovali domácí, kdy se po tečované střele musel předvést gólman Bartizal. V 8 minutě skončil míč z kopačky Vávry na břevně domácí brány a jakoby tím otřásl sebevědomím Junioru, protože od té doby byli hosté fotbalovější. Lépe kombinovali, jenže chyběla finální přihrávka. A protože ani domácí nic nevymysleli, skončil poločas 0 : 0.

Do druhého poločasu poslali hosté na hřiště Češku s Neumannem a právě Neumann zahrával ve 49.minutě rohový kop, který proměnil hlavou Boháč 0:1. V 54.minutě se po autovém vhazování ve vápně uvolnil Janeček, ale střela šla mimo. Domácí dali o sobě vědět až v 58.min, kdy Zušťákova střela šla do boční sítě. Ale to byla do té doby jediná akce domácích. N.Ves i ve druhé půli dobře kombinovala a domácí se nedokázali prosadit. Asi rozhodující moment přišel v 76.minutě, kdy hostující Neumann neuspěl sám proti Lízalovi a následně po souboji Boháče a Zušťáka nařídil rozhodčí pokutový kop, který strakonický střelec s přehledem proměnil 1:1. V nervózním konci ještě vychytal Bartizal Němečka a neujal se ani přímý kop Neumanna v 90.min. A tak zápas výborné úrovně skončil 1:1.

Asistent trenéra Tunka:

Hráli jsme proti silnému soupeři, kterého jsme od začátku chtěli překvapit aktivní hrou s napadáním, což se nám podařilo. I když jsme byli lepší, s remízou jsme spokojeni. Musím pochválit celé mužstvo,výborně zahrál Jakub Kohout a Adam Trejbal.