25262728293031

V souboji nováčků jsme byli lepším týmem

Autor: | Datum: 9.11.2018 - 00:00 | Zhlédnuto: 1979x

Ve 12. kole A skupiny 1.A třídy střídá na čele nováček nováčka.

1.poločas utkání mezi Lažištěm a Novou Vsí u Č.B. přinesl taktickou hru téměř bez šancí. Obě mužstva hrála ze zajištěné obrany. Domácím patřil úvod, pak převzali iniciativu hosté, konec půle měli více ze hry opět domácí. Bojovalo se o každý míč a poločas vzal hráčům hodně sil.

Úvod 2.poločasu přinesl slibné šance domáciho Sedláčka a Vokatého, ale první gól utkání dali hosté. Po chybě stoperů se míč dostal k Holému, ten míč posunul na rozběhnutého Neumanna , který přesnou přihrávkou za obranu našel Nováka a bylo to 0:1.Domácí byli gólem zaskočeni,vypadli z rytmu a hosté měli další šance, které neproměnili.A jak to bývá, nedáš dostaneš. V 66.min. vybojoval na šestnáctce hostů míč Sedláček, posunul na Volmuta a ten se nemýlil 1:1. To už byl na hřišti Trejbal, který střídal dobře hrajícího Neumanna a v 78. min nasměroval hosty k vítězství krásným gólem po nahrávce Jiránka.Domácím nezbývalo než všechno vrhnout do útoku ,ale obrana hostů dirigovaná Boháčem změnu skóre nepřipustila.A tak po brejku N.Vsi pojistil vítězství další střídající hráč Prokop,který po nahrávce Kohouta obešel Tesaře a do prázdné branky dal na konečných 3:1. Utkání stálo obě mužstva hodně sil, domácí i hosté dobře kombinovali, v soubojích si nic nedarovali i když některé zákroky domácích byli za hranicí. N.Ves ukázala, jak má silný kádr a pro trenéra Pekárka je radost mít na lavičce tak kvalitní hráče.

Pochvalu zaslouží všichni.

Příští týden nečeká dnešní soupeře nic lehkého. Lažiště jede do Bavorovic. N.Ves se doma utká s Vimperkem.