V dalším kole jsme zajížděli do nového působiště bývalého trenéra | TJ Nová Ves

22232425262728
2930

V dalším kole jsme zajížděli do nového působiště bývalého trenéra

Autor: | Datum: 2.9.2019 - 00:00 | Zhlédnuto: 1808x

Nová Ves se ve 4. kole utkala s Olešnicí, kterou v létě převzal v roli trenéra Miroslav Pekárek.

Úvod zápasu patřil novoveským a aktivitu korunoval vedoucím gólem Holý. 0:1.
Pak se hra vyrovnala. Domácí začali hrozit hlavně ze standardních situací. Gól mohl padnout na jedné i druhé straně.
Nakonec šťastnější byli hosté. V poslední minutě 1.poločasu se podruhé prosadil Holý 0:2.

Po přestávce se Sokol vrhnul do útoku a hosté chodili do otevřené obrany. Žádný z brejků, ale gólově nezakončili.
Ujala se až Trejbalova střela v 76 min. 0 :3.
A když Drtina proměnil penaltu, skončilo utkání výhrou N.Vsi 1:3.
Hosté tak odčinili domácí porážku s Kaplicí. Další pokus bodovat má Sokol Olešnice na hřišti v Semicích.

Sestava: Bartizal - Boháč, Neumann (68.Janeček),Novák (74.Graman),Pech, Vávra, Trejbal, Prokop (80.Vrábek), Žoček, Holý, Kohout