25262728293031

SK Slavia ČB vyhrála na domácím hřišti

Autor: | Datum: 20.5.2019 - 00:00 | Zhlédnuto: 1874x

Prohra 3:0 na hřišti soupeře u Malého jezu

Začátek utkání přinesl neurovnanou hru. Hrálo se především ve středu hřiště a hra byla plná nepřesností. První šanci měli domácí v 5.minutě, kdy Hromádka dostal míč za obranu hostů, ale střela šla mimo. Tentýž hráč, po špatné rozehrávce Boháče si míč navedl do pokutového území a rozvlnil pouze boční síť Peštovi brány.

Ke slovu se dostali i hosté. Nejdříve Neumann nechal vyniknout brankáře Konečného, který zkrotil jeho střelu a ve 38. minutě hlavičkoval Jiránek, ale Konečný byl opět na správném místě. První poločas se hrál ve stylu hlavně neudělat chybu a tak skončil 0:0.

Druhou část začali lépe hosté a aktivní hru korunoval Holý , jehož nebezpečná střela šla nad. 100% šanci měl novoveský Beneš. Místo aby z malého vápna zakončil pustil míč za sebe, ale Jiránek jeho úmysl nečekal.

První gól padl po hodině hry, kdy se na hranici ofsajdu prosadil Hromádka lobem přes Peštu 0:1.

Hosté s pocitem neregulérního gólu vypadli z rytmu a po chybě obrany dal na 2:0 nechytatelnou střelou k tyči Vranovský. Trenér hostů Pekárek ve snaze s výsledkem něco udělat, vysunul do ofenzívy stopera Boháče, ale kromě nebezpečných rohových kopů se střelci N.Vsi gólově neprosadili.

Naopak v 88. minutě utkání na konečných 3:0 stanovil stav utkání Slipka z proměněného pokutového kopu.

Domácí borci tak naplno bodovali ve čtvrtém utkání za sebou.

Sestava: Pešta - Pech, Beneš, Boháč, Neumann ml., Holý, Trejbal, Janeček, Jiránek, Novák (83.Vávra) , Kohout (62. Graman)