Mladší přípravka zdolala soupeře jen o gól | TJ Nová Ves

Mladší přípravka zdolala soupeře jen o gól

Autor: | Datum: 20.4.2018 - 14:19 | Zhlédnuto: 2273x

Mladší přípravka pokořila soupeře z Ledenic

Slovo trenéra:

Super utkání !!!! (i díky dobré spolupráci s hostujícím mužstvem Ledenic - poděkování Trenérovi soupeře p.Štěchovi) konečně dětičky poslechli co chci - nekoukat na výsledek,ale zahrát si fotbal,z kterého budu mít radost já,ale i rodiče a všichni ostatní přihlížející - nahrát si ,hrát to co se učí,to vše dnes fungovalo - alespoň dle mého mínění,opravdu se bylo na co dívat.

Díky tomu jsme celý první poločas byly jasně lepším mužstvem a po zásluze jsme první poločas vyhráli 5:1. Druhou půli se hra po zásluze vyrovnala a soupeř nakonec snížil na konečných 5:4.

Ještě jednou všem děkuji

Závěrem poděkování 100% fungujícímu kolegovi a na domácích zápasech v roli rozhodčího - Otu Vrábkovi,dále předsedovi J.Kukačkovi a také našemu novoveskému časoměřiči Zdeňkovi Sklářovi,děkuji i všem rodičům/prarodičům a kamarádům za skvělou kulisu na domácích utkání.