25262728293031

Generálka se Čtyrákem dopadla na výbornou

Autor: Jiří Hošna ml. | Datum: 19.3.2017 - 00:00 | Zhlédnuto: 2765x

SK Čtyři Dvory - TJ Nová Ves (0:6)

Generálka dopadla na výbornou. Náš tým porazil v přípravě další mančaft z I.A třídy. Zápas dokonce skončil o 12 minut dříve, poté co domácí neměli nervy na to zápas dohrát.

V prvních dvaceti minutách byli aktivněší domácí, ale jejich snaha ztroskotala na Martinovi Bartizalovi, který předvedl dva vynikající zákroky. Ve 23. minutě nás dostal šťastně do vedení Vít Neumann ml. po pasu od Petra Gramana. Ke konci poločasu jsme vysunuli presink a po chybě gólmana domacích mohl slavit gól Brožka, 0:2.

Druhý poločas byl jednoznačně v naší režii a po gólu Brožky a hattricku Procházky jsme mohli jet domů spokojení.

Hodnocení Radomila Procházky: Nechci to zakřiknout, můžeme porazit týmy jako je Dobrá Voda, Planá a Čtyři Dvory, ale je to jen příprava. Příští týden se může stát cokoliv, až tam se ukáže jak byla naše příprava efektivní.